Beton kırım yöntemleri betonun ve yapının cinsine göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda kullanımda olan ve olmayan yapı ayrımı yapmak da son derece önemlidir. Zira kullanımda olmayan binaların yıkımı kolay bir şekilde yapılarak tamamen yıkılabilir ancak kullanımda olan binaların diğer yerlerine zarar vermemek adına dikkatli bir şekilde kırım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Beton kırımı yapılacak kullanımda olmayan binalar için en iyi yöntem iş makineleri olmaktadır. Bu kapsamda iş makineleri ile direkt olarak binanın yıkımı sağlanmakta ve büyük parçalar da kırılmaktadır. Nitekim bina içerisinde yerleşim olmadığı ve binanın tamamen yıkılması sebebiyle bu yöntem tercih edilebilir. Eğer diğer katlara zarar vermek istenilmez ise bu durumda iş makineleri kullanımı uygun değildir.

Eğer beton Kırımı yapacağınız binada yerleşim var ise bu durumda kullanmanız gereken yöntem ve aletler değişiklik arz edecektir. Bu kapsamda kullanılacak aletler hilti, kompresör ve karot olmaktadır. Bu aletlerin avantajlı noktası betonun diğer yerlerine dolayısıyla binaya zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak çalışmak mümkün olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan ustalara sahip olması nedeniyle hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Beton yıkımı sonrasında molozlar belediye tarafından belirlenen alanlara dökülmektedir. Böylelikle çevreye karşı duyarlı bir şekilde hareket eden firmamız Çevre Kanunu’nun amir hükümlerine de harfiyen riayet etmektedir. Aksi takdirde para cezası ile karşılaşılmakta ve bu da kimsenin istemeyeceği bir durum olmaktadır.

Dolayısıyla isterseniz kullanımda olan isterseniz de olmayan bina ya da sair yerlerde kırım işlemleri sonrasında ortaya çıkan molozlar firmamız tarafından alınmakta ve bu sayede sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır.

Firmamız beton kırma ücretleri için oldukça makul ve uygun fiyatlar talep etmektedir. Bu fiyatları belirleyen hususlar ise kırılacak beton alanın büyüklüğü betonun cinsi gibi hususlar olmaktadır. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurularak sizlerden talep edilecek fiyatlar piyasa fiyatlarının son derece altında yer almaktadır.

HEMEN ARA
×